CNC Büküm

Anasayfa » CNC Büküm

Sahip olduğumuz 4 adet CNC büküm tezgahlarımzla 4 metreye kadar hassas bükümler yapıla bilmektedir.

Abkant Büküm Teknolojisi Hakkında Bilgiler

Gelişen teknolojiyle birlikte bilgisayarın makineler üzerindeki kontrolü hızla artmaktadır. Apkant tezgâhlarında yapılan işlerin daha kaliteli, daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yapılabilmesi, üretimin kalitesini ve rekabet gücünü arttırmaktadır.

Bu da apkant bükme makinesinin bilgisayar kontrollü olmasıyla mümkündür. En son teknolojinin kullanıldığı CNC tezgahlarda işlenerek, dünyada kabul görmüş parçalar ile donatılarak kullanıcıya kolay ve modüler çözümler sunmaktadır.

Apkant tezgahı ile bilgisayar entegrasyonu sonucu CNC apkantın üstünlükleri;

-Birden fazla bükümü ard arda yapabilme,

-Ölçüleri makine kontrol paneline girme,

– Dayama ayarlarının otomatik ve hızlı bir şekilde olması,

– Büküm hızının ayarlanabilmesi, –

– Makinenin daha emniyetli ve kullanışlı olması,

– Büküm sırasının, büküm ölçülerinin ve diğer ayarların bir dosyada tutularak kayda alınması,

–Makinede bulunan kontrol sistemine ve büküm yapılacak parçalara göre dosya sisteminin yapılması şeklinde sıralanabilir.

CNC’de bükülecek parçaların açınımı, arka dayama pozisyonları, bükme sıraları, bükme açıları için gerekli strok ve kalıplar ile bükülecek parçanın uyumluluğu, malzeme bilgileri tanımlanmak şartı ile kontrol ünitesi tarafından otomatik olarak yapılır. Ayrıca büküm esnasında herhangi bir çarpma olup olmadığı ve kontrol ünitesinin tipine göre bükümleri üçboyutlu olarak izleyebilme imkânı da vardır.

CNC apkantlar; programlama, programları hafızada saklayabilme, istenildiğinde tekrar geri çağırabilme, çalışma hızlarını değiştirebilme, alt ve üst kalıp tanımlama ve saklama, tezgaha ağ bağlantısı ile bilgisayardan veya disket ile üzerinden program transferi yapabilme gibi birçok kolaylaştırıcı özelliklere sahiptir.

CNC Abkant Büküm , Fason Büküm , lazer kesim, Punch kesim,Fason metal  kesim ,Abkant Büküm pendik,Abkant Büküm kurtköy ,lMetal Büküm kesim kartal, lCNC abkant Büküm  istanbul ,Abkant Büküm  Ajantajları, Lazer Kesim, Abkant Büküm Fiyatları, Abkant Büküm İstanbul, Lazerli Kesim, Lazerli Kesim Fiyatları, Lazer Kesim Pendik, Abkant Büküm İstanbul Anadolu, Lazer punch Kesim abkant büküm kartal, İstanbul Lazer Kesim Firma, Lazer Kesim Firmaları, Fason Lazer Kesim Şirketleri, Lazer Kesim Firmaları İstanbul, Lazer Kesim Şirketleri, Sanayi Lazer Kesim, Lazer Kesim Yapan Firmalar, Sac İşleme, Sac Kesim, Sac Merkezi, Sac Büküm, Kesim Büküm, Aluminyum Kesim, Paslanmaz Kesim, Siyah Sac, Cnc Lazer Kesim, Cns Laser Kesim, Lazer Sac İşleme, Motif Kesim, Ankraj, Endüstriyel Ürünler, Tekstil Makineleri, Asansör Kabini, Şase Dikmel, Flanş, Paslanmaz Flanş, St37 Sac, St40 Sac, St52 Sac, Dkp Sac, Hrp Sac, Npı Npu, Raf, Dekor, Aksesuar, Boya Kabini, Aydınlatma, Ofis Mobilyaları, Fason İşçilik