Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

BİZ KİMİZ  ?

Biz kimiz? sorusuna verilebilecek klasik  bir cevabımız yok. Sonuçta metal ürünler üreten, satan ticari bir kuruluşuz ve bu işi herkes gibi para kazanmak için yapıyoruz.

-Ama üretmeyi ve istihdam yaratmayı seviyoruz.

-Dürüst olmayı seviyoruz.

-İğne ile kuyu kazmayı seviyoruz.

-Girişimci olma fikrinin deliliğini seviyoruz.

-Çalışanlarına ve rakiplerine karşı acımasız olmadan da karlı bir işletme modeli yaratılabileceğine inanıyoruz.

-Bunu başardığımız için kendimizi seviyoruz.

-Büyümeyi seviyoruz.

-Büyürken bizle etkileşim içinde olan tedarikçilerimizi büyütmeyi seviyoruz.

-Herhangi bir pozisyonda işe yeni giren bir personeli “biz bir aileyiz” klişesiyle karşılamaktan nefret ediyoruz. Doğru, biz birbirini seven bir aileyiz ama bu aileye girmenin bir bedeli olduğunu düşünüyoruz. Yani biz çalışkan insan seviyoruz.

-Ruhumuzu zenginleştirmeyi seviyoruz.

-Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan insanlardan hoşlanmıyoruz ve yanımızda barındırmıyoruz.

-İlginç fikirlere açık olmayı seviyoruz.

-Komik gelebilir ama vergi vermeyi seviyoruz .

-Ve Devletimizi Seviyoruz.

-Biz Çalışmayı , çalıştırmayı kazanmayı ve kazandırmayı seviyoruz.

LAZERSAN ; Metal işleme sektöründe, 10 seneyi aşan tecrübeli personeli , son model Lazer kesim, büküm tezgahları , sertifikalı kaynak atölyesi ve Elektro statik toz boyama atölye si 3.000 metrekare kapalı alanda hizmet veren fasaon imalat sektörünün lider firmalarından biridir.

Firmamız Metallerin Kesilmesi şekillendirilmesiyle ilgili olan uygulamalarda en güncel teknolojiyi uygulayan deneyimli kadrosu ile siz Müşterilerimize kalite ve iş devamlılığı ile hizmet vermeyi amaçlar.

Sürekli gelişim ilkemizden hareketle kalite Kontrol Departmanımız da yaptığımız teknik eleman ve hassas ölçüm cihaz yatırımları ile kalitemizi yükselterek en hassas şekilde tüm isteklere cevap verebilmektedir.

Amacımız Müşterilerimizden gelen kesim ,büküm , kaynak montaj ,kaplama veya boyalı tüm ürünlerini tecrübeli ekibimiz ile birlikte en uygun maliyetle sunarak bu rekabetçi ortamda rekabet gücünüzü artıra bilmekle beraber güçlü bir tedarikçi olabilmektir.

LAZERSAN Sahip olduğu LANTEK CRM yazılımı olan ERP sistemi ile yönetilmekte, Müşteri teklif, Sipariş onay, Üretim, Kalite kontrol, Sevkıyat, ve Müşteri memnuniyeti gibi tüm süreçlerimiz bu yazılımla sağlanmaktadır.

 

İLKELERİMİZ :

LAZERSAN, “Müşterilerin”, bir projeden daha değerli olduğuna  inanır. Müşterileri ile kurduğu ilişkiyi, yaptığı iş kadar önemsemesinin nedeni bundandır.

LAZERSAN, Çalışanlarına, İş Ortaklarına ve Müşterilerine “değer katmayı” ve onlarla birlikte bir “değer üretmeyi” kendisi için en önemli görev Sayar.

LAZERSAN, Metal sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmaları arasına katılmak için “çok çalışmayı” kendisine çalışma felsefesi edinmiştir.

LAZERSAN, Projeleri ele alırken, projeleri kendi projeleri, Müşterisinin parasını da kendi parası gibi görür. İnanmadığı projelerde Müşterilerini  uyarmayı görev bilir.

LAZERSAN‘in tüm çalışanları,LAZERSAN ‘ın tüm müşterilerinin aslında kendilerinin gerçek patronları olduğunu bilir.

LAZERSAN, her türlü çözümü kendisinde toplayamayacağını bilir ve İş Ortakları ile birlikte çalışmaktan zevk alır.